Indywidualna Praktyka Położnicza Beata Grzegorzewska

Grudzień 28, 2014 w Cud_main by wum

Witam na mojej stronie

Nazywam się Beata Grzegorzewska, jestem położną. Od 1999 roku rozpoczęłam karierę zawodową jako położna w Szczecinie. Dzięki pracy na sali porodowej miałam i mam możliwość zdobywania doświadczenia w opiece położniczej nad ciężarną, rodzącą oraz położnicą. Jako położna mam zaszczyt doznawać radosnych chwil życia bogatych w emocje, przepełnionych miłością, wzruszeniem. Służę pomocą w trudach porodu, swoim doświadczeniem sprawuję opiekę nad matką i jej dzieckiem, jak również osobą towarzyszącą w trakcie porodu.
Jestem ogromną zwolenniczką porodów naturalnych, rodzinnych bez zbędnych interwencji medycznych w naturalnych pozycjach oraz rytmie kobiety rodzącej kierującej się instynktem który, podpowiada, co robić, aby pomóc dziecku przyjść na świat.
Uważam że poród w wodzie jest w pełni naturalny, to wspaniale przeżycie dla mnie jako położnej co więcej daje ogrom korzyści dla mamy i dziecka.
Jestem dumna z tego że jestem położną, ogromną radość daje mi możliwość uczestniczenia podczas piękna narodzin człowieka.

dlonie