Nowa

Grudzień 28, 2014 w Cud_main by wum

Dlaczego prowadzę zajęcia w domowym zaciszu ?

Ponieważ odczuwam ogromną satysfakcję obserwując, wspierając, wzmacniając poczucie pewności przyszłych rodziców z którymi mam przyjemność spotykać się w zaufanym i intymnym środowisku jakim jest Ich dom. Miejscu do którego przyjdzie niebawem nowo narodzone maleństwo.
Pomagam w przygotowaniach do porodu oraz opiece nad dzieckiem. Dzielę się radością uczestniczenia przy narodzinach nowego życia. W warunkach domowej ciszy łatwiej młodym rodzicom rozmawiać o porodzie, chętniej dzielą się swoimi obawami, łatwiej jest Im zrozumieć to, co najważniejsze podczas narodzin dziecka. Emocje jakie przekazują są szczere i prawdziwe a obnażone sekrety pozostają w domowym zaciszu. Otwarcie rozmawiają ukazując swoje przemyślenia, radości związane z oczekiwaniem na dziecko.

Dlaczego spotkanie z położną jest tak ważne przed porodem ?

Ponieważ to Ona sprawuje opiekę podczas porodu nad rodzącą kobietą i jej dzieckiem.
To Ona jest pocieszeniem w trudnych chwilach porodu, podaje swoją pomocną dłoń, jest doradcą oraz strażnikiem zdrowia i bezpieczeństwa mamy wraz z jej maleństwem. Jest największą ostoją w trakcie narodzin dziecka. Twardym podparciem dla zagubionych ojców. To Ona dzieli radości i wzruszenia, cierpliwie słucha i odpowiada na wszystkie pytania jest wciąż obok i to Ona ma zaszczyt przyjąć na swoje dłonie nowe życie, Wasze dziecko…